Regulamin

Regulamin pobytu w Domkach i Apartamentach Borowiackich

 

1.Wpłata zadatku oznacza akceptację regulaminu pobytu. W przypadku rezygnacji przez Gościa z przyjazdu, zadatek nie jest zwracany.
2. Pobyt zaczyna się najwcześniej o godz. 15-tej w domku w Pile, o 16 w domkach Teolog, w dniu przyjazdu, kończy najpóźniej o godz. 11-tej (w domku w Pile i 12:00w domkach Teolog, w dniu wyjazdu. Należność jest płatna w dniu przyjazdu.
3. W dniu przyjazdu Goście zobowiązani są do sprawdzenia czy w domku nie ma żadnych uszkodzeń , ani braków w wyposażeniu. Wszelkie braki należy zgłosić w dniu rozpoczęcia pobytu. Za powstałą szkodę wyrządzoną w domku lub terenie całego obiektu oraz braki w wyposażeniu, Goście ponoszą odpowiedzialność materialną .
4. Opłata obowiązuje za cały okres dokonanej rezerwacji ,nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za skrócony czas pobytu.
5. W trosce o bezpieczeństwo i komfort wypoczynku na teren ośrodka mają wstęp tylko osoby zakwaterowane.
6. W celu zachowania ciszy i zapewnienia spokojnego wypoczynku , w domkach borowiackich obowiązuje bezwzględny zakaz przyjmowania gości z zewnątrz, bez uzgodnienia z właścicielami obiektu.
7. Zabrania się  palenia papierosów i smażenia ryb w domkach(kara regulaminowa).

8.W czasie sezonu grzewczego obowiązuje zasada wietrzenia apartamentów zgodnie z ekologicznymi normami (załącznik i instrukcja w apartamentach)

9. Każdy z gości jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się z wyposażeniem domku.
     Wszelkie usterki sprzętu oraz  mienia , prosimy niezwłocznie zgłaszać właścicielom.
10. Właściciele ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy należące do gości pozostawione w domku lub na terenie domków.
11. Cisza nocna trwa od godz. 22.30 do 7 ranoKorzystający z usług ośrodka nie mogą zakłócać wypoczynku  innym wczasowiczom.
12. Zakazane jest wykonywanie lub odtwarzanie własnej głośnej muzyki.
13. W przypadku zakłócania porządku na terenie ośrodka  jego   właściciele mają prawo zażądać jego opuszczenia bez zwrotu opłaty.
14. Z placu zabaw dzieci mogą korzystać tylko pod opieką dorosłych.
15. Nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane przez przyczyny od nas niezależne np. przerwy w dostawie prądu , wody itp.
16. W dniu wyjazdu Goście zobowiązani są do pozostawienia domku w ogólnym porządku, do pozmywania naczyń  i wyrzucenia posegregowanych śmieci

17.Obecność zwierząt wyłącznie za zgodą właścicieli obiektu. (Patrz cennik).

18. Właściciele obiektu zastrzegają sobie prawo wejścia do pomieszczeń w przypadku nagłej awarii lub rażącego łamania regulaminu, łącznie z zerwaniem umowy najmu, w przypadku braku porozumienia i/lub notorycznego powtarzania się sytuacji.

administracja: webserwis.net