Atrakcje

Dwie balie z jacuzzi, a Konstelacje dobrych miejsc

Przygotowaliśmy dla Państwa 2 balie z jacuzzi. Dla domków D1 i D2 sąsiadujących ze sobą balia w strefie głównej SPA w pobliżu jeziora oraz kolejna dla domku bliźniaka D3 i D4 na ich części podwórkowej. Gorąca balia z jacuzzi, to kąpiel zaliczana do relaksacyjnej formy sauny mokrej, czyli japońskiej. Tu można wygrzać się, wypocić toksyny i jednocześnie, przy niezanieczyszczonym sztucznym światłem  niebie , oglądać konstelacje gwiazdozbiorów, a nawet „Drogę Mleczną”.

„Konstelacje dobrych miejsc” w kujawsko- pomorskim to ambitny plan stworzenia mapy wartych do odwiedzenia miejsc w województwie. Nieskromnie mówimy, że w tej konstelacji również mamy swoją gwiazdeczkę.

Boisko piaszczyste do piłki siatkowej

Ruch, to zdrowie, nawet na wakacjach, warto ćwiczyć formę. Każdy dozuje jak długo. Nasze boisko do piłki plażowej to alternatywa dla plażingu  stacjonarnego. Drugie boisko dla badmintona.

Plac zabaw

Dla Naszych milusińskich przygotowaliśmy plac zabaw, który na pewno zadowoli gusty małych zdobywców szczytów i tuneli.

Prywatny pomost, plaża, kąpielisko

Amatorów wędkowania i pływania zapraszamy na nasz prywatny pomost znajdujący się na Jeziorze Bysławskim. Teren chroniony strefą ciszy w otulinie Tucholskiego Parku Krajobrazowego, piękne widoki oraz czysta woda, zachęcają Gości do chwili wypoczynku. W jeziorze występują takie ryby jak: okoń, szczupak, leszcz, ukleja,płoć. Dla dzieci ustawiliśmy atrakcję – ślizg do wody.

Rowery i gokarty rowerowe

Dysponujemy rowerami dla dorosłych i dzieci, do wycieczek po Borach Tucholskich. Oferujemy też przyczepki, foteliki. Dla uatrakcyjnienia pobytu możemy również zaproponować gokarty rowerowe jedno, dwu lub rodzinne 3-4  osobowe.  Nasze domki położone są w samym sercu wielkiego sosnowego kompleksu Bory Tucholskie. Lasu, w którym można znaleźć szereg utwardzonych dróg, duktów leśnych i ścieżek nadających się do przejazdu rowerem.   Proponujemy kilka krótkich tras w najbliższej okolicy, kilka średniej długości tras ok 20-30 km, trasy terenowe jak i trasy dla długodystansowców. Zapewniamy również opiekę przewodnika na życzenie gości.

Rowery wodne, kajaki, łódka

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 3 rowery wodne typu garbus (STRASZ, MILICJA)oraz typu DELFINKI. Mamy też 3 kajaki dwu osobowe i 3 osobową łódkę wędkarską. Dla bezpieczeństwa zadbaliśmy też o kapoki dla małych i większych gości.

Saua fińska

Sauna usadowiona w strefie SPA z widokiem na jezioro. Z przedsionkiem, w którym można przebrać się lub nieco ochłonąć i stopniowo się schłodzić. Obok ustawiliśmy zimną beczkę, do redukcji temperatury nagrzanego ciała, bo dopiero wówczas efekt zdrowotny dla organizmu jest znaczący.  Zasada korzystania z sauny: 2 razy w tygodniu w cyklach 3 x po15 min ogrzewania i tyle samo chłodzenia. Dla zdrowia, dla relaksu.

Wiata ogniskowa

Duża wiata ogniskowa, ze stołami i ławkami. Z widokiem na jezioro. Drugi krąg ogniskowy z ławeczkami na części podwórkowej domku rodzinnego. Kijki do ogniska, grille trójnogi lub ogrodowe przy domkach.

+48 510 874 594

gabrysiagaj@interia.pl

wykonanie: webserwis.net
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram