O nas

 

www.domkiborowiackie.pl

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 25 letnim stażem. W zakresie turystyki rowerowej i o rowerach wiemy prawie wszystko, a na pewno dużo.

Organizujemy wycieczki rowerowe z przewodnikiem, pomagamy w zaplanowaniu tras wycieczkowych, prowadzimy wypożyczalnię rowerów, przyczepek dziecięcych, gokartów oraz kajaków.

Zależy nam, aby turyści w bezpieczny i przyjemny sposób mogli zwiedzać Bory Tucholskie. Dlatego stworzyliśmy bazę dla stacjonarnego wypoczynku w postaci domków rekreacyjnych, ale również miejsca, w którym aktywny turysta znajdzie przystań dla zregenerowania sił przed dalszą drogą, czyli stanice rowerowe.

Od Państwa zależy czy bardziej lubicie wsłuchać się w kołyszący szelest lasu, czy perlisty szmer jeziora. Zresztą jednego i drugiego tu doświadczycie.

Jeśli znudzi się Państwu cisza natury, zapraszamy do stolicy Borów Tucholskich- Tucholi, położonej w odległości ok.12 km od Piły czy Bysławia.

Nocleg w Tucholi  jest znakomitym miejscem wypadowym na wycieczki po okolicy, tym bardziej, że tuż obok dysponujemy wypożyczalnią rowerów.

administracja: webserwis.net